هتل های ایران هتل های ایران .

هتل های ایران

هتل فانوس ویونا کاشان و رزرو هتل فانوس ویونا کاشان

 

اقامتگاه سنتی ویونا کاشان، مربوط به دوره پهلوی اول، پس از بازسازی‌های صورت گرفته روی آن در سال 1397 افتتاح شد.  این اقامتگاه سنتی 28‌امین اقامتگاه سنتی این شهر تاریخی‌ست که معماری‌ای همچون دیگر خانه‌های تاریخی این شهر دارد.  هتل فانوس ویونا کاشان در هزار و سیصد متر، 15 اتاق دارد که دور تا دور حیاط باصفای هتل واقع شده. شما در اتاق‌هایی رو به حیاطی با صفا خواهید بود و هر وقت بخواهید میتوانید از اتاق بیرون بیایید و در کنار حوض پرآب اقامتگاه بنشینید. این اقامتگاه دارای اتاق‌های vip نیز هست که مجهز به جکوزی‌اند. اقامتگاه سنتی ویونا دارای رستورانی با غذاهای ایرانی، هندی و گیاهی‌ست و جز آن خوردن یک چای در کافی شاپ فضای باز و چایخانه سنتی آن می‌تواند بهتان حسابی بچسبد. از مزیت‌های اقامتگاه سنتی ویونا دسترسی به جاهای دیدنی کاشان است. شما تا مسجد آقا بزرگ 3 دقیقه بیشتر راه ندارید و خانه عباسیان، بروجردی‌ها و طباطبایی‌ها در 10 دقیقه‌ای آن واقع شده‌اند.

این اقامتگاه هزار و سیصد مترمربعی در بافت قدیم شهر کاشان با ۱۵ اتاق و ظرفیت ۴۵ تخت ، حوض‌خانه سنتی هتل ، سوییت دو نفره ویژه و اتاق پنج نفره با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی ساخته شده و زمینه اشتغال را برای ۱۵ نفر به‌طور مستقیم و ۷۰ نفر به‌طور غیر مستقیم فراهم کرده است.

نزدیکی به بافت تاریخی ، آثار تاریخی و بازار کاشان از مزایای این اقامتگاه بوم گردی است.

با بهره برداری از رزرو هتل فانوس ویونا کاشان ظرفیت تخت های اقامتی شهرستان کاشان به ۱۷۵۰ تخت در تاریخ افتتاح مجموعه رسید.

 


برچسب: هتل فانوس ویونا کاشان، رزرو هتل فانوس ویونا کاشان،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۷:۵۴ توسط:هتل های ایران موضوع: نظرات (0)