هتل هاي ايران هتل هاي ايران .

هتل هاي ايران

هتل ويونا ابيانه و رزرو هتل ويونا ابيانه

 

هتل سه ستاره ويونا واقع در ۱۰۰ متري محله پايين روستاي تاريخي ابيانه در سال ۱۳۹۲ افتتاح و جهت ارتقا سطح كيفي خدمات در سال ۱۳۹۶ مورد بازسازي قرار گرفت. بناي هتل با اقتباس از معماري سنتي روستاي ابيانه، به صورت پلكاني با بهترين چشم انداز به معبد آناهيتا(هينزا) در ۵ طبقه بنا و داراي ۳۱ باب اتاق و سوئيت با امكانات رفاهي مناسب مي‌باشد. پرسنل هتل ويونا ابيانه در تلاش اند اقامتي دلنشين را براي شما ميهمانان گرامي رقم بزنند.از جمله امكانات اين هتل مي توان به رستوران با طبخ انواع غذاهاي سنتي ايراني، فروشگاه صنايع دستي، پاركينگ رو باز، فضاي بازي كودكان، فضاي سبز همراه با كادري مجرب و آزموده اشاره كرد.قانون خردسال:هزينه براي اقامت كودكان زير 5سال در صورتي كه سرويس خواب نخواهند رايگان ميباشد. رزرو هتل ويونا ابيانه آسانسور و لاندري (خدمات خشكشويي)دارد.سرويس اضافي بصورت كف خواب مي باشد مسافرين محترم ؛ با توجه به شرايط خاص اين هتل در ايام پيك (پنجشنبه و جمعه ) حتما از تاريخ مورد نظر خود مطمئن شويد، چون امكان تغيير و كنسلي وجود ندارد.

 


برچسب: هتل ويونا ابيانه، رزرو هتل ويونا ابيانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۹:۳۱ توسط:هتل هاي ايران موضوع: نظرات (0)

رزرو هتل خونه نقلي كاشان

 

خونه نقلي كاشان يك مركز اقامتي سنتي است كه مانند اسمش كوچك و جمع و جور است و ظرفيت محدودي در پذيرش مهمان دارد. اما خونه نقلي اين ويژگي را تبديل به يكي از مزيت‌هايش كرده و توانسته تجربه‌ي به يادماندني از اقامت مسافران در كاشان برايشان رقم بزند. شما با اقامت در اين هتل مي‌توانيد ببينيد مردم در گذشته چطور زندگي مي‌كردند. البته خونه نقلي با بقيه‌ي مراكز اقامتي سنتي در كاشان تفاوت كوچكي دارد. اين خانه بر خلاف خانه‌هاي ديگر، يك خانه‌ي مردمي بوده در حالي كه خانه‌هاي ديگر كه معمولاً بزرگتر و جادارتر هستند، درگذشته متعلق به تجار، ملاكين و سرمايه‌داران بوده‌اند. خانه نقلي با اينكه كوچك است اما قسمت‌هاي اصلي يك خانه‌ي سنتي را مثل بادگير، حوض كوچك، سرداب، ايوان، مطبخ و ... دارد. شايد باورتان نشود كه خونه نقلي در آن مساحت كوچك، دو حياط اندروني و بيروني هم دارد و اين نشان‌دهنده‌ي هوش و خلاقيت معماران ايراني بوده كه از فضا بيشترين استفاده را مي‌كردند. رزرو هتل خونه نقلي كاشان با حفظ معماري بومي خود و ادامه‌ي فعاليتش به عنوان يك مركز اقامتي، گردشگران زيادي را هر ساله به خودش جذب مي‌كند. حدود ۲۰ تا ۲۵ نفر مي‌توانند در اين هتل اقامت داشته باشند. به همين دليل شما با اقامت در اين هتل از سر و صدا كاملاً دور هستيد و مي‌توانيد با خيال راحت و در آرامش استراحت كنيد. فراموش نكنيد كه همه‌ي امكانات اين هتل سنتي است. يعني مثلاً در تابستان‌ از تخت‌هاي چوبي براي خواب استفاده مي‌شود و در زمستان‌ از كرسي. در مدت اقامتتان در خونه نقلي، از شما با غذاهاي محلي لذيذ پذيرايي خواهد شد. همانطور كه مي‌بينيد، تجربه‌ي اقامت در خونه نقلي مي‌تواند كاملاً منحصر به فرد باشد. در سال 1388 مالك خانه ديوار به ديوار خانه نقلي تصميم به تخريب و نوسازي خانه اش گرفت. اين اتفاق باعث ميشد تا حريم و زيبايي خانه نقلي مورد تهديد قرار گيرد. همين امر موجب شد تا خانواده رضوانيان تصميم به خريد، مرمت و تجهيز خانه جديد بگيرند تا يك خانه تاريخي را از خطر تخريب نجات دهند. اين خانه با نام خانه تاريخي رضوانيان نقشه برداري و در نوبت ثبت ملي در سازمان ميراث فرهنگي قرار دارد.

 


برچسب: رزرو هتل خونه نقلي كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۹:۱۷ توسط:هتل هاي ايران موضوع: نظرات (0)

رزرو اقامتگاه سنتي سراي نه چم كاشان و هتل نه چم كاشان

 

قامتگاه سنتي سراي نه‌ چم كاشان براي كساني كه دوست دارند در سفرشان در خانه‌اي تاريخي اقامت كنند انتخاب خوبي است. خانه تاريخي عادل كه اين روزها با تغيير كاربري به رزرو اقامتگاه سنتي سراي نه چم كاشان تبديل شده است از دوران قاجار به يادگار مانده و از شاهكارهاي معماري قديم شهر محسوب مي‌شود. اقامتگاه سراي نه چم در بافت تاريخي كاشان قرار گرفته و به همين دليل به بسياري از بناهاي تاريخي شهر دسترسي خيلي خوبي دارد. اتاق‌هاي اين اقامتگاه به شيوه سنتي چيده شده‌اند و همزمان از امكاناتي مانند سيستم گرمايش و سرمايش و تلوزيون و اينترنت بهره مي‌برند. در اين اقامتگاه، بر خلاف بسياري از اقامتگاه‌هاي سنتي، هر اتاق به طور مجزا سرويس بهداشتي و حمام دارد. سفره خانه و چايخانه سنتي اقامتگاه سراي نه چم با غذاهاي سنتي كاشان از شما پذيرايي مي‌كند. خانه تاريخي نه چم كاشان مربوط به دوران قاجار كه در سال ۱۳۹۴ در فهرست آثار ملي ايران ثبت گرديد و پس از مرمت و بازسازي در سال ۱۳۹۶ فعاليت خود را به عنوان اقامتگاه سنتي آغاز نموده است. اين مجموعه داراي حياطي به سبك گودال باغچه در دو طبقه فوقاني و تحتاني به صورت خشتي مي‌باشد كه در بافت تاريخي كاشان واقع شده است. از مزاياي اين هتل نه چم كاشان مي‌توان به دسترسي آسان خانه‌ي طباطبائي‌ها، خانه خشتي عباسيان، خانه بروجردي‌ها و مسجد آقا بزرگ و بازار سنتي كاشان اشاره نمود. اقامتگاه سنتي نه چم با پرسنلي مجرب و آموزش ديده با افتخار آماده ميزباني از شما ميهمانان گرامي مي‌باشد.

 


برچسب: رزرو اقامتگاه سنتي سراي نه چم كاشان، هتل نه چم كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۸:۴۸ توسط:هتل هاي ايران موضوع: نظرات (0)

اقامتگاه آريانا كاشان و هتل سنتي آريانا كاشان

 

اين عمارت تاريخي، نزديك به يكصد سال پيش، در اواخر دوره قاجاريه، به عنوان يك منزل مسكوني ساخته شد. پس از چند سال، اين خانه با شكوه و عظمت، به دو خانه مجزا تقسيم شد. در طول ساليان متمادي زندگي در آن جريان داشت. با گذشت زمان با توجه به افزايش عمر بنا و همچنين تخريب بخش هايي از ساختمان ها، امكان زندگي در آن ها وجود نداشت در نتيجه خانه ها به ساختمان هايي متروك تبديل شدند. در سال 1394 پس از خريد خانه توسط جناب آقاي شهرام راهب، عمليات مرمت و بازسازي طبق عكس هاي قديمي موجود، زير نظر معماران و استاد كاران ماهر كاشاني آغاز شد. بر اين اساس خانه ها در يكديگر ادغام شده و به حالت اوليه بازگشتند. بناي فعلي هتل، از دو حياط، دو بادگير و زير زمين تشكيل شده است. در حياط اصلي اقامتگاه آريانا كاشان ، حوضخانه و اتاق هاي اقامتي واقع شده اند. سونا ها و اتاق هاي ماساژ در حياط جانبي قرار گرفته اند. هتل آريانا كاشان نخستين و تنها هتل تاريخي مجهز به اسپا در ايران و در بافت قديم شهر كاشان در محله دروازه اصفهان واقع گرديده است. اين اقامتگاه داراي دو حياط مجزا مي‌باشد كه حياط اصلي شامل ۱۰ باب اتاق و حياط دوم ۷ باب اتاق مي‌باشد. مجموعه آريانا هتل اسپا، داراي دو سونا و يك اتاق ماساژ مي باشد كه در حياط دوم خانه قرار دارند كه انواع ماساژهاي سنتي ايراني و فرنگي ارائه مي‌شود. فروشگاه آريانا واقع در حياط دوم مجموعه كه شامل انواع سوغات و صنايع دستي كاشان، گلاب و عرقيجات، پارچه هاي دست بافت شعر بافي، ظروف سفالي و خاتم، تابلوهاي نقاشي و ... پذيراي ميهمانان گرامي مي‌باشد. مديريت اين مجموعه به همراه پرسنلي مجرب در تلاش اند تا شما عزيزان اقامتي خوش و به ياد ماندني را تجربه نماييد. مجموعه آريانا هتل اسپا، داراي دو سونا و يك اتاق ماساژ مي باشد كه در حياط دوم خانه قرار دارند. در اين اسپا ها انواع ماساژهاي سنتي ايراني و فرنگي ارائه مي شود.  هتل سنتي آريانا كاشان ، دراتاق هاي عروس و داماد، اتاق پشه بندي، اتاق خانواده (شامل دو اتاق مجزاي دو تخته) و اتاق شاه نشين ( وي آي پي) آماده ارائه خدمات به مهمانان گرانقدر مي باشد.

 


برچسب: اقامتگاه آريانا كاشان، هتل سنتي آريانا كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۸:۲۲ توسط:هتل هاي ايران موضوع: نظرات (0)

هتل آميرزا كاشان و اقامتگاه سنتي آميرزا كاشان

 

اقامتگاه سنتي آميرزا كاشان انتخاب خوبي براي كساني است كه مي‌خواهند در سفرشان به اين شهر در خانه‌اي تاريخي اقامت داشته باشند. اقامتگاه سنتي آميرزا حدود ۱۳۰ سال قدمت دارد، اما با امكانات مدرني مانند كولر گازي، تلوزيون، اينترنت و... تجهيز شده است. هتل آميرزا كاشان در دل بافت تاريخي شهر قرار دارد و با اقامت در آن مي‌توانيد پياده به ديدن مهم‌ترين جاهاي تاريخي كاشان برويد؛ مثلا مسجد آقابزرگ، خانه عباسيان، خانه‌ طباطبايي‌ها، حمام تاريخي سلطان اميراحمد، خانه بروجردي‌ها و... فقط حدود ۵ دقيقه با اقامتگاه سنتي آميرزا فاصله دارند. از طرفي فاصله اقامتگاه با خيابان اصلي كمتر از يك‌دقيقه‌ است و براي دسترسي به تاكسي و رفتن به جاهاي دورتر مشكلي نخواهيد داشت. اقامتگاه سنتي آميرزا حياطي دنج با حوض آب كوچكي دارد كه حس‌وحال بودن در خانه‌اي قديمي را دو چندان مي‌كند. اين اقامتگاه با تركيب فضاي سنتي و امكانات مدرن تجربه متفاوتي را از اقامت در اين شهر برايتان خواهد ساخت.  طرفي فاصله اقامتگاه با خيابان اصلي كمتر از يك‌دقيقه‌ است و براي دسترسي به تاكسي و رفتن به جاهاي دورتر مشكلي نخواهيد داشت. اقامتگاه سنتي آميرزا كاشان حياطي دنج با حوض آب كوچكي دارد كه حس‌وحال بودن در خانه‌اي قديمي را دو چندان مي‌كند. اين اقامتگاه با تركيب فضاي سنتي و امكانات مدرن تجربه متفاوتي را از اقامت در اين شهر برايتان خواهد ساخت.

 


برچسب: هتل آميرزا كاشان، اقامتگاه سنتي آميرزا كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۸:۰۸ توسط:هتل هاي ايران موضوع: نظرات (0)

هتل فانوس ويونا كاشان و رزرو هتل فانوس ويونا كاشان

 

اقامتگاه سنتي ويونا كاشان، مربوط به دوره پهلوي اول، پس از بازسازي‌هاي صورت گرفته روي آن در سال 1397 افتتاح شد.  اين اقامتگاه سنتي 28‌امين اقامتگاه سنتي اين شهر تاريخي‌ست كه معماري‌اي همچون ديگر خانه‌هاي تاريخي اين شهر دارد.  هتل فانوس ويونا كاشان در هزار و سيصد متر، 15 اتاق دارد كه دور تا دور حياط باصفاي هتل واقع شده. شما در اتاق‌هايي رو به حياطي با صفا خواهيد بود و هر وقت بخواهيد ميتوانيد از اتاق بيرون بياييد و در كنار حوض پرآب اقامتگاه بنشينيد. اين اقامتگاه داراي اتاق‌هاي vip نيز هست كه مجهز به جكوزي‌اند. اقامتگاه سنتي ويونا داراي رستوراني با غذاهاي ايراني، هندي و گياهي‌ست و جز آن خوردن يك چاي در كافي شاپ فضاي باز و چايخانه سنتي آن مي‌تواند بهتان حسابي بچسبد. از مزيت‌هاي اقامتگاه سنتي ويونا دسترسي به جاهاي ديدني كاشان است. شما تا مسجد آقا بزرگ 3 دقيقه بيشتر راه نداريد و خانه عباسيان، بروجردي‌ها و طباطبايي‌ها در 10 دقيقه‌اي آن واقع شده‌اند.

اين اقامتگاه هزار و سيصد مترمربعي در بافت قديم شهر كاشان با ۱۵ اتاق و ظرفيت ۴۵ تخت ، حوض‌خانه سنتي هتل ، سوييت دو نفره ويژه و اتاق پنج نفره با سرمايه‌گذاري ۳۰ ميليارد ريالي بخش خصوصي ساخته شده و زمينه اشتغال را براي ۱۵ نفر به‌طور مستقيم و ۷۰ نفر به‌طور غير مستقيم فراهم كرده است.

نزديكي به بافت تاريخي ، آثار تاريخي و بازار كاشان از مزاياي اين اقامتگاه بوم گردي است.

با بهره برداري از رزرو هتل فانوس ويونا كاشان ظرفيت تخت هاي اقامتي شهرستان كاشان به ۱۷۵۰ تخت در تاريخ افتتاح مجموعه رسيد.

 


برچسب: هتل فانوس ويونا كاشان، رزرو هتل فانوس ويونا كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۷:۵۴ توسط:هتل هاي ايران موضوع: نظرات (0)

هتل خانه رز كاشان و هتل رز كاشان

 

مجتمع اقامتي و تفريحي خانه رز واقع در منطقه توريستي فين كاشان در منطقه سيلك و در فضايي بيش از ۳۲۰۰ متر مربع در اسفند ماه سال ۱۳۹۰ تاسيس گرديد. از مزاياي هتل خانه رز كاشان ميتوان به دسترسي آسان به اماكن تاريخي همچون مسجد و مدرسه آقا بزرگ، حمام سلطان امير احمد اشاره نمود. خانه رز با محيطي آرام و دلپذير و محوطه فضاي سبز طراحي شده بر اساس باغ ايراني و محيطي جداگانه براي اقامت توريست هاي ايراني و خارجي، آماده خدمت رساني به ميهمانان عزيز مي‌باشد.

لازم به ذكر است با توجه به متغير بودن نرخ ها، قيمت نهايي رزرو با ثبت تاريخ ورود مشخص مي‌گردد.مجتمع تفريحي و اقامتي رز كاشاندر منطقه‌ي توريستي فين و سيلك در سال ۹۰ تأسيس شد. از لحاظ موقعيت جغرافيايي، هتل رز كاشان چيزي كم ندارد. محوطه‌ي فضاي سبز هتل بر اساس باغ ايراني ساخته شده و معماري ساختمان اصلي هتل هم بسيار جذاب و چشم‌نواز است. پرسنل مجرب و كيفيت خدمات خانه‌ي رز كاشاناز مزيت‌هاي اين مجتمع تفريحي-اقامتي محسوب مي‌شود.

 


برچسب: هتل خانه رز كاشان، هتل رز كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۷:۳۳ توسط:هتل هاي ايران موضوع: نظرات (0)

هتل نگارستان كاشان و رزرو هتل نگارستان كاشان

 

هتل ۳ ستاره نگارستان در فروردين ماه سال ۱۳۹۰ به بهره برداري رسيده است. از مزاياي هتل نگارستان كاشان ميتوان به دسترسي آسان به باغ فين كاشان، بازار سنتي، خانه بروجردي ها، خانه عباسيان مي‌باشد. چشم انداز اتاق‌ها با نمايي زيبا از شهر تاريخي كاشان مي‌باشد كه حسي دلنشين، اقامت آرام را در اين شهرستان رويايي به خاطراتي ماندگار و هميشگي تبديل خواهد نمود. اين هتل با پرسنلي مجرب و آموزش ديده با افتخار آماده ميزباني از شما ميهمانان گرامي مي‌باشد.هتل آسانسور و لاندري(خدمات خشكشويي)دارد. كودكان زير 5 سال رايگان و بالاي5 سال نفر اضافه حساب ميشود.سرويس اضافه بصورت تخت تاشو يا كاناپه و ياخوشخواب مي باشد سرويس ايراني در طبقات موجود مي باشد و سرويس فرنگي داخل اتاق ها مي باشد. از جمله امكانات رزرو هتل نگارستان كاشان مي توان به رستوران با سرو انواع غذاهاي ايراني، فرنگي و فست فود، كافي شاپ با سرو انواع كيك، بستني و نوشيدني هاي سرد و گرم، ميز بيليارد و شطرنج، دو تالار پذيرايي با ظرفيت 500 نفر، خشكشويي، اينترنت پرسرعت رايگان در همه قسمت هاي مجموعه و پاركينگ اشاره كرد. همچنين به اطلاع مي رساند در آينده نزديك فاز دوم اين هتل با 110 باب اتاق شامل سوئيت و آپارتمان و غيره همراه با امكانات تفريحي از قبيل استخر، سونا، سالن بدنسازي، فروشگاه هاي متنوع تجاري، رستوران روباز و ديگر امكانات افتتاح خواهد شد.

 


برچسب: هتل نگارستان كاشان، رزرو هتل نگارستان كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۷:۱۸ توسط:هتل هاي ايران موضوع: نظرات (0)

هتل آپارتمان كاشان و رزرو هتل آپارتمان مريم كاشان

 

در قسمت قبل ديدني‌هايي همچون باغ فين، حمام فين، مسجد آقا بزرگ معرفي كرديم در اين قسمت كمي از شهر فاصله مي گيريم و به ديدني‌هاي خارج از شهر سر خواهيم زد. يادآور مي‌شويم براي سفر به اصفهان با تور،‌ مي‌توانيد تور كاشان را در كجارو به راحتي جستجو كرده و تور مورد نظر خود را از هتل آپارتمان كاشان ميان فروشنده‌هاي معتبر با پايين‌ترين قيمت خريداري كنيد.يكي از ديدني‌هاي شگفت‌انگيز شهر كاشان، غاري است بسيار زيبا و ديدني كه در نزديكي روستاي نياسر قرار دارد و به همين نام شهرت يافته است. اين پديده‌ي زيباي گردشگري، يكي از عجايب و جاذبه‌هاي محبوب، در اين منطقه است كه به نظر مي‌رسد از قدمتي نزديك به ۲۰۰۰ سال برخوردار بوده و به دست بشر، احداث شده است.در مورد علت ايجاد غار نياسر كه از آن به غار سوراخ رئيس نيز ياد مي‌شود، روايات متعددي بيان شده است كه مي‌توان به محتمل‌تر بودن آن، يعني ايجاد اين غار زيبا و عجيب به دليل برگزاري مراسم آييني و مذهبي، اشاره كرد. امروزه اين مكان كه به صورت تونل‌هاي سنگي پيچ‌درپيچ و تودرتو ساخته شده است، به يكي جاهاي ديدني كاشان تبديل شده است رزرو هتل آپارتمان مريم كاشان .در نزديكي شهر كاشان و در شهر نوش‌آباد، شهري زيرزميني با عمقي از چهار متر تا هجده متر وجود دارد كه تماما توسط بشر احداث شده است. اين شهر زيرزميني در سه طبقه و متشكل از فضاهاي مختلفي از جمله اطاق، كانال‌هاي متعدد، راهرو، چاه‌ها و بخش‌هاي ديگري است كه هر كدام از اين طبقه‌ها توسط چاه‌هاي عمودي شكل به يكديگر متصل است.

 


برچسب: هتل آپارتمان كاشان، رزرو هتل آپارتمان مريم كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۷:۰۲ توسط:هتل هاي ايران موضوع: نظرات (0)

هتل آپارتمان شيرين كاشان و هتل شيرين كاشان

 

هتل آپارتمان شيرين كاشان در مجاورت مسجد تاريخي آقابزرگ و بافت تاريخي شهر از نظر دسترسي به تمام مكان‌هاي تاريخي شهرستان كاشان از جمله بازار سنتي و تمام خانه‌ها و مساجد تاريخي در بهترين شرايط قرار مي‌گيرد و ميهمانانش را از اين نظر آسوده مي‌سازد كه مي‌توانند با پاي پياده و در كمترين زمان از تمام ابنيه‌هاي تاريخي بازديد كنند. هدف هتل آپارتمان شيرين كاشان از آغاز تاكنون، ارائه خدمات مناسب به ميهماناني است كه مي‌خواهند خدماتي عالي را تجربه كرده و از لذت احترام سنتي ايرانيان به ميهمان برخوردار شوند. به خود مي‌باليم كه اگر پس از بازسازي و افتتاح دوباره در نوروز سال 1397 ميزبان ميهماناني همچون شما باشيم. اين هتل تمام توان خود را به كار خواهد گرفت تا لبخند رضايت را بر لبانتان بنشاند.  تيمچه امين الدوله در 5 دقيقه‌اي آن است و مي‌شود با يك تاكسي به خيابان علوي كه بيشتر خانه‌هاي تاريخي كاشان مثل خانه طباطبايي‌ها و بروجردي‌ها در آن قرار گرفته، رسيد. هتل آپارتمان شيرين شامل واحدهاي دو تخته و سه تخته‌اي است كه امكانات كاملي همچون خانه دارند. تميز و راحتند و داراي مبلمان و آشپزخانه‌اي با تجهيزات كامل هستند كه مي‌توان در آن پخت و پز كرد. هرچند تنها وعده غذايي اين هتل صبحانه است ولي براي صرف وعده‌هاي ديگر مي‌توان به سفره خانه مظفري يا مستر چيپس رفت كه در يك كيلومتري هتل واقع شده‌اند. برگزاري تورهاي گردشگري كاشان از ديگر خدمات هتل شيرين كاشان است كه به مهمانانش ارائه مي‌كند.

 


برچسب: هتل آپارتمان شيرين كاشان، هتل شيرين كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۶:۲۰ توسط:هتل هاي ايران موضوع: نظرات (0)